Menu

Regulamin promocji świątecznej

INFORMACJE I REGULAMIN PROMOCJI

Kup 2 x JBL 306P MkII lub 308P MkII i zgarnij słuchawki AKG K72 za darmo!

Jak to zrobić?

 1. Udostępnij ten post u siebie aby wszyscy go widzieli (Facebook/Instagram)
 2. Kup parę JBL 306 lub 308P MkII w jednym ze sklepów z poniższej listy
 3. Wyślij do sklepu info, że bierzesz udział w promocji i zrzutem ekranu pokazującym udostępnienie (share) na Facebooku lub Instagramie
 4. Dostajesz słuchawki!

Sklepy biorące udział w promocji:

 • Music Express - musicexpress.pl
 • Magnus - hurtowniamuzyczna.pl
 • Muzyczny.pl
 • Music Center Łodź - musiccenter.pl
 • Lighting Center - lightingcenter.pl
 • Rockman Szczecin - rockman.com.pl
 • Rockfan Olsztyn - rockfan.pl
 • Music99 - music99.pl
 • Lach & Lach - lachlach.pl
 • Czak Music - czakmusic.pl


5. Promocja trwa od 4.12.2018 do 18.12.2018 lub do wyczerpania zestawów promocyjnych

JBL seria LSR3 i LSR7 w studio GRAMMY

Jako organizacja stojąca za GRAMMY Awards, Recording Academy już od ponad 50 lat uhonorowuje szczególne osiągnięcia w dziedzinie fonografii.

W ramach przygotowań do 57 edycji Akademia wyposażyła pomieszczenia odsłuchowe w studyjne monitory
JBL Professional LSR3 oraz nowe LSR7 Series,
które posłużyły do odsłuchu podczas sesji eliminacyjnych.


Monitory zostały wykorzystane do zaprezentowania różnorodnych materiałów, od rocka, poprzez klasykę i jazz, po filmowe ścieżki dźwiękowe, przy czym w każdym przypadku wymagane były dokładność reprodukcji brzmienia, szeroki zakres dynamiki i szczegółowość obrazowania. System odsłuchowy miał jednocześnie gwarantować przyjemność ze słuchania przez długi czas, bez wywoływania uczucia zmęczenia u słuchających.

 

Innowacyjna technologia akustyczna, pierwotnie opracowana dla flagowego monitora referencyjnego JBL M2, czyli falowód Image Control, w monitorach serii 3 i 7 odpowiada za szczegółowe odwzorowanie obrazu dźwiękowego i neutralność odpowiedzi częstotliwościowej, co przekłada się na umożliwiając dokładną prezentację być odczuwane przez wszystkich słuchaczy w pokój.

"Falowód Image Control Waveguide odgrywa dużą rolę w uzyskaniu precyzji brzmieniowej i zapewnieniu właściwych doznań słuchowych w każdym środowisku odsłuchowym"

- powiedział Peter Chaikin, JBL Professional Sr. Recording and Broadcast Marketing.

 


Skonfigurowanie systemu odtwarzania dźwięku przestrzennego w sali konferencyjnej o wymiarach 16,5 x 9 metrów było szczególnie trudne.

 

Zastosowano tu siedem nowych monitorów referencyjnych JBL 708i Master Reference w konfiguracji 7.1, zasilanych przez jeden wzmacniacz Crown DCi 8300 i indywidualnie dostrojonych do odpowiedzi pomieszczenia przy użyciu procesora BSS Soundweb London BLU-800.

 

Z uwagi na bardzo szeroki zakres częstotliwości - od 35 Hz do 34 kHz - przetwarzanych przez monitory 708i zrezygnowano z użycia systemu zarządzania basem.

 

Za odtwarzanie efektów niskoczęstotliwościowych z kanału LFE odpowiadały dwa 12-calowe aktywne subwoofery Studio LSR6312SP. Na potrzeby odsłuchu materiałów w wielokanałowych formatach wysokiej rozdzielczości z Blu-Ray, DVD i SACD wykorzystano natomiast procesor dźwięku przestrzennego JBL Synthesis SDP45.

Soundcraft Vi1000

Mikser cyfrowy Soundcraft Vi1000 jest wyposażony we wszystkie przełomowe technologie oraz bogatą funkcjonalność, która jest dostępna w uznanych konsoletach serii Vi – teraz w jeszcze bardziej kompaktowej formie.

AKG baner

Oficjalny mikrofon międzynarodowych zawodów i konkursów beatboxingu.
Wyjątkowy projekt spełniający wymagania społeczności beatboxer'ów.

czytaj więcej

EON One

Wykorzystaj legendarne brzmienie JBL Professional liniowego systemu głośnikowego EON One podczas twojego występu, konferencji lub spotkania.

Control 60PS/T

Control 60PS/T to nowy subwoofer w rodzinie głośników wiszących Control 60.

Oferuje moc 150 W i wyposażony jest w przetwornik o średnicy 200 mm i o dużym skoku membrany.

Control 60PS/T zapewnia precyzyjne przetwarzanie transjentów oraz doskonałą stabilność nawet podczas pracy z wysoką mocą i w trudnych warunkach.

Wbudowany pasywny filtr dolnoprzepustowy pozwala na zasilanie głośnika sygnałem zarówno odfiltrowanym przez filtr aktywny, jak i pełnopasmowym, zaś zwrotnica górnoprzepustowa dostarcza sygnał do czterech wyjść dla głośników satelitarnych. 110-watowy, wieloodczepowy transformator szerokopasmowy o niskim nasyceniu daje subwooferowi możliwość pracy w trybie 8-omowym lub podłączenia do rozproszonego systemu głośnikowego 70V bądź 100V.

Głośniki zwisające są łatwe w instalacji. Subwoofer w postaci zwisającej nie transmituje niskich częstotliwości do przestrzeni ponad sufitem podwieszanym, ani poza ściany pomieszczenia, w którym pracuje (co mogłoby zakłócać pracę osób - lub biur - znajdujących się po ich drugiej stronie). Dzięki wprowadzeniu modelu Control 60PS/T JBL może obecnie zaoferować subwoofery i głośniki satelitarne w trzech formach - sufitowe, naścienne oraz wiszące.

Wszystkie są wzajemnie kompatybilne, co pozwala skonfigurować system subwoofer-satelity w dowolnej formie, praktycznie dla każdego pomieszczenia.

 

"Seria Control 60 znalazła zastosowanie w instalacjach w różnego rodzaju miejscach, w tym w restauracjach, sklepach, kawiarniach, klubach muzycznych, barach, lokalach rozrywkowych i wielu innych, gdzie muzyka musi być odtwarzana z najwyższą jakością" - powiedział Rick Kamlet, Senior Manager działu Commercial Audio w JBL Professional.

"Subwoofer Control 60PS/T poszerza zakres możliwych zastosowań serii Control 60 i daje projektantom i integratorom systemów audio jeszcze szersze możliwości w zakresie planowania konfiguracji".

 

Najważniejsze cechy

 • Wysokoefektywny, 150-watowy, promieniujący na wprost wiszący subwoofer z pasywną zwrotnicą dla czterech głośników satelitarnych
 • Przetwornik niskototonowy o średnicy 200mm i dużym skoku membrany
 • Możliwość działania w trybie 8-omowym (150 W) lub wysokonapięciowym 70V/100V (100 W)
 • Certyfikat UL (głośnik i system zawieszenia)
 • Zakres przetwarzanych częstotliwości do 42 Hz
 • Stylowy wygląd, dostępny w kolorze czarnym lub białym (-WH)
Profesjonalny sprzet, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajda Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego z największych producentów w branży audio.
Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii w produktach takich marek jak: JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.
Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy tez szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Działamy kompleksowo, bo wiemy, ze tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Kontakt

ESS-Audio

ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: biuro@essaudio.pl

Instalacje i projekt nagłosnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełna instalacja systemów nagłośnienia.
Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.
Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.
Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji.
Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i lharmonii.
Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.
Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Dane firmy

ESS-Audio

NIP: 118-179-21-22
BDO: 000010648
REGON: 140161594
XIV Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009
Wysokość kapitału zakładowego 200 000,00 zł

Polityka prywatności

© 2018. Wsparcie techniczne Allweb