Menu

Regulamin promocji świątecznej

INFORMACJE I REGULAMIN PROMOCJI

Kup 2 x JBL 306P MkII lub 308P MkII i zgarnij słuchawki AKG K72 za darmo!

Jak to zrobić?

 1. Udostępnij ten post u siebie aby wszyscy go widzieli (Facebook/Instagram)
 2. Kup parę JBL 306 lub 308P MkII w jednym ze sklepów z poniższej listy
 3. Wyślij do sklepu info, że bierzesz udział w promocji i zrzutem ekranu pokazującym udostępnienie (share) na Facebooku lub Instagramie
 4. Dostajesz słuchawki!

Sklepy biorące udział w promocji:

 • Music Express - musicexpress.pl
 • Magnus - hurtowniamuzyczna.pl
 • Muzyczny.pl
 • Music Center Łodź - musiccenter.pl
 • Lighting Center - lightingcenter.pl
 • Rockman Szczecin - rockman.com.pl
 • Rockfan Olsztyn - rockfan.pl
 • Music99 - music99.pl
 • Lach & Lach - lachlach.pl
 • Czak Music - czakmusic.pl


5. Promocja trwa od 4.12.2018 do 18.12.2018 lub do wyczerpania zestawów promocyjnych

JBL seria LSR3 i LSR7 w studio GRAMMY

Jako organizacja stojąca za GRAMMY Awards, Recording Academy już od ponad 50 lat uhonorowuje szczególne osiągnięcia w dziedzinie fonografii.

W ramach przygotowań do 57 edycji Akademia wyposażyła pomieszczenia odsłuchowe w studyjne monitory
JBL Professional LSR3 oraz nowe LSR7 Series,
które posłużyły do odsłuchu podczas sesji eliminacyjnych.


Monitory zostały wykorzystane do zaprezentowania różnorodnych materiałów, od rocka, poprzez klasykę i jazz, po filmowe ścieżki dźwiękowe, przy czym w każdym przypadku wymagane były dokładność reprodukcji brzmienia, szeroki zakres dynamiki i szczegółowość obrazowania. System odsłuchowy miał jednocześnie gwarantować przyjemność ze słuchania przez długi czas, bez wywoływania uczucia zmęczenia u słuchających.

 

Innowacyjna technologia akustyczna, pierwotnie opracowana dla flagowego monitora referencyjnego JBL M2, czyli falowód Image Control, w monitorach serii 3 i 7 odpowiada za szczegółowe odwzorowanie obrazu dźwiękowego i neutralność odpowiedzi częstotliwościowej, co przekłada się na umożliwiając dokładną prezentację być odczuwane przez wszystkich słuchaczy w pokój.

"Falowód Image Control Waveguide odgrywa dużą rolę w uzyskaniu precyzji brzmieniowej i zapewnieniu właściwych doznań słuchowych w każdym środowisku odsłuchowym"

- powiedział Peter Chaikin, JBL Professional Sr. Recording and Broadcast Marketing.

 


Skonfigurowanie systemu odtwarzania dźwięku przestrzennego w sali konferencyjnej o wymiarach 16,5 x 9 metrów było szczególnie trudne.

 

Zastosowano tu siedem nowych monitorów referencyjnych JBL 708i Master Reference w konfiguracji 7.1, zasilanych przez jeden wzmacniacz Crown DCi 8300 i indywidualnie dostrojonych do odpowiedzi pomieszczenia przy użyciu procesora BSS Soundweb London BLU-800.

 

Z uwagi na bardzo szeroki zakres częstotliwości - od 35 Hz do 34 kHz - przetwarzanych przez monitory 708i zrezygnowano z użycia systemu zarządzania basem.

 

Za odtwarzanie efektów niskoczęstotliwościowych z kanału LFE odpowiadały dwa 12-calowe aktywne subwoofery Studio LSR6312SP. Na potrzeby odsłuchu materiałów w wielokanałowych formatach wysokiej rozdzielczości z Blu-Ray, DVD i SACD wykorzystano natomiast procesor dźwięku przestrzennego JBL Synthesis SDP45.

Soundcraft Vi1000

Mikser cyfrowy Soundcraft Vi1000 jest wyposażony we wszystkie przełomowe technologie oraz bogatą funkcjonalność, która jest dostępna w uznanych konsoletach serii Vi – teraz w jeszcze bardziej kompaktowej formie.

AKG baner

Oficjalny mikrofon międzynarodowych zawodów i konkursów beatboxingu.
Wyjątkowy projekt spełniający wymagania społeczności beatboxer'ów.

czytaj więcej

EON One

Wykorzystaj legendarne brzmienie JBL Professional liniowego systemu głośnikowego EON One podczas twojego występu, konferencji lub spotkania.

Studer Call Management System (CMS)

Telefonia, ISDN oraz VoIP w studiu nadawczym.

 

Call Management System CMS Studera jest doskonale przyjętym i cieszącym się uznaniem systemem, działającym w oparciu o „sprawdzone metody pracy”. Wystarczy krótkie szkolenie, by każdy był w stanie obsługiwać system CMS.

W sercu systemu pracuje serwer głosowy, który potrafi obsłużyć całą gamę formatów telekomunikacyjnych, od analogowych obwodów POTS, poprzez ISDN, po najnowszą technologię voice-over-IP. Głównym zadaniem systemu jest automatyczne zarządzanie i dystrybuowanie połączeń telefonicznych do stacji klienckich, obsługiwanych przez reporterów i realizatorów pracujących w studiach i redakcjach. Obsługa powiadamiania dla poczty głosowej, faksowej i SMS jest zunifikowana. Cały system zarządzany jest programowo, przy użyciu aplikacji klienckich, zainstalowanych w dowolnej liczbie połączonych siecią komputerów PC. Użytkownicy nie muszą zawracać sobie głowy rozróżnianiem połączeń analogowych, ISDN i VoIP, a nawet mogą miksować ich sygnały.

Voice-over-IP
Call Management System Studera bez problemów obsługuje połączenia telefoniczne VoIP. Korzystając z połączeń ethernetowych serwer głosowy może sterować i dystrybuować do 240 kanałów, bądź to bezpośrednio, bądź przydzielając połączenia według regionów, do odpowiednich studiów nadawczych, stanowisk edycyjnych czy realizatorów. Praktycznie rzecz biorąc, nie istnieją żadne ograniczenia w zakresie komutacji i zarządzania połączeniami według regionów. Dwukierunkowy interfejs ze światem audio tworzą standardowe karty dźwiękowe (np. Digigram VX222).

Analogowe linie telefoniczne
Studer Call Management System może też, oczywiście, obsługiwać połączenia na analogowych liniach telefonicznych. W takim przypadku serwer głosowy zarządza maksymalnie czterema analogowymi hybrydami telefonicznym na każde studio lub stację roboczą, poprzez połączone siecią, programowalne jednostki sterujące, obsługiwane z poziomu takiego samego oprogramowania klienckiego.

Linie ISDN
Serwer głosowy może obsłużyć do 120 kanałów poprzez adapter ISDN, a także zarządzać nimi i je dystrybuować przy użyciu voice-over-IP. Również w tym przypadku do sterowania stosowane jest oprogramowanie klienckie, takie samo jak dla VoIP i analogowych linii telefonicznych.

Sygnalizacja
Call Management System nie tylko zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości sterowania ruchem telefonicznym, ale też urządzeniami peryferyjnymi, jak lampy sygnalizacyjne, studyjne instalacje sygnalizacyjne oraz inne urządzenia nadawcze, które muszą być sterowane równolegle z systemami komunikacyjnymi.

Aplikacje rozszerzone
Podłączony do sieci telefonicznej, obsługującej funkcję prezentacji numeru dzwoniącego (np. ISDN), Call Management System może zostać również powiązany z książką teleadresową. Pozwala to na analizę demograficzną, która jest bardzo przydatna w takich zastosowaniach jak gry sieciowe czy głosowania.

{tab=Galeria}

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://essaudio.pl/images/cms


{tab=Broszury do pobrania PDF}
CMS - broszura.pdf
CMS - informacje o produkcie.pdf
CMS - wersja oprogramowania V2.0.pdf

Profesjonalny sprzet, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajda Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego z największych producentów w branży audio.
Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii w produktach takich marek jak: JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.
Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy tez szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Działamy kompleksowo, bo wiemy, ze tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Kontakt

ESS-Audio

ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: biuro@essaudio.pl

Instalacje i projekt nagłosnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełna instalacja systemów nagłośnienia.
Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.
Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.
Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji.
Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i lharmonii.
Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.
Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Dane firmy

ESS-Audio

NIP: 118-179-21-22
BDO: 000010648
REGON: 140161594
XIV Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009
Wysokość kapitału zakładowego 200 000,00 zł

Polityka prywatności