Podziękowania

Podziękowania

Nawiązując do inspirowanego przez jedną z konkurencyjnych firm artykułu...

z pewnego politycznego i niewiarygodnego portalu informujemy, że podane w tym tekście informacje są nieprawdziwe, albowiem:
1. Systemy nagłośnienia zainstalowane przez ESS Audio spełniają wszelkie normy. Systemy zostały odebrane przez trzy niezależne instytucje: Straż Pożarną, Inwestora oraz Operatora każdego z obiektów.

2. Na stadionie PGE Arena w Gdansku, ESS Audio było jedynie podwykonawcą wybranym w konkursie ofert przez Głównego Wykonawcę, zatem też nie może być mowy o nieprawidłowościach przetargowych.

3. Kłamstwem jest jakoby firma zagraniczna miała zagwarantować "poprawne wykonanie nagłośnienia" na wymienionych stadionach.
Firma zewnętrzna dostarcza sprzęt koncertowy na stadiony na czas EURO i MŚ. Ma to miejsce podczas każdych Mistrzostw.
Miało to miejsce również podczas Mistrzostw Świata w Niemczech gdy większość stadionów wyposażonych w sprzęt min. Electro Voice uzupełniona została przez koncertowe systemy JBL na czas imprezy.
Jest to standardowy wymóg Michaela Platiniego, prezesa UEFA aby systemy były uzupełnione.

4. Nieprawdą jest jakoby system nagłośnienia na stadionie we Wrocławiu kosztował wiecej niż na Stadionie Narodowym. Informacja o ofertach jest informacją publiczną dostępną dla wszystkich.

5 Nieprawdziwe i niemożliwe jest jakoby instalacja na którymkolwiek stadionie "trwała tydzień". Mimo najszczerszych chęci, jest to nie wykonalne. To tylko dowodzi jak kłamliwy jest to artykuł.

6. Nieprawdą jest jakoby tylko jedna firma startowała do przetargu na Stadion Miejski we Wrocławiu. Do przetargu dopuszczone zostały trzy konsorcja, w których oferta na system nagłośnienia to jedynie ok. 5% wartości całego przetargu. Informacja o postępowaniu przetargowym jest informacją ogólnodostępną.

7. Za wspomniane w artykule komunikaty bezpieczeństwa / ewakuacji odpowiada system DSO (Dźwiękowy System Ostrzegawczy) a nie system Nagłośnienia. Systemy DSO dostarczały inne firmy. System nagłośnienia dostarczany przez ESS Audio jest systemem komunikatów podczas imprez takich jak np. Zmiana zawodnika na boisku czy spoty reklamowe.


Ponadto pragniemy dodać, że:

1. ESS Audio za wspomniane instalacje otrzymała referencje pochwalne od inwestorów oraz jako jeden z niewielu wykonawców wyróżnienie od Narodowego Centrum Sportu (Ministerstwo Sportu).

2. Systemy nagłośnienia zainstalowane przez ESS Audio oparte są o komponenty najwyższej jakości z gwarancją międzynarodowej korporacji HARMAN.
Niemal bliźniacze systemy nagłośnienia sa zainstalowane na najbardziej prestiżowych obiektach sportowych na świecie min. Old Trafford (Manchester United), Emirates Stadium (Arsenal Londyn) czy Yankee Stadium (New York Yankees).

3. Jako jedyna firma na rynku ESS Audio zapewniła 5-cio a nawet 10-cio letnią pełną gwarancję na wykonane systemy nagłośnienia stadionów!

4. Od czasu zainstalowania systemów nagłośnienia przez ESS Audio na wspomnianych stadionach odbyły się liczne imprezy masowe oraz mecze Ekstraklasy. Wszystkie imprezy pod względem bezpieczeństwa dopuszczone przez Policję oraz Straż Pożarną.

5. Ponadto działając na podstawie art. 31 pkt 1 i 2, art. 32 ust. 1 pkt 3, art. 37 i art. 38 ustawy z dnia 26 stycznia 1984 r. Prawo prasowe (Dz. U. Dz.U.1984.5.24) w zw. z art. 43 w zw. z art. 24 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U.1964.16.93), jak również na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U.2003.153.1503 j.t.) sprawę kierujemy do postępowania sądowego.

W związku z powyżej opisaną informacją przestrzegamy całą branżę przed firmą, która swoją frustrację po niepowodzeniach na polu biznesowym zamienia w nikczemną i kłamliwą nieuczciwą konkurencję.


z poważaniem,

Witold Karałow
v-ce prezes zarządu
ESS Audio sp. z o.o.

  • podziekowanie1
  • referencja

 

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+