AWC159 i AWC15LF-kompaktowe głośniki JBL

AWC159 i AWC15LF-kompaktowe głośniki JBL

Na InfoComm 2014 w Las Vegas Harman JBL Professional zaprezentował m.in. AWC159 i AWC15LF, czyli kompaktowe głośniki przystosowane do pracy w każdych warunkach atmosferycznych.

Projektowano je tak, aby gwarantowały najwyższą jakość brzmienia i wysoki poziom ciśnienia dźwięku w instalacjach zewnętrznych. Szeroki zakres przetwarzanych częstotliwości, gładkie pasmo przenoszenia i wysoka skuteczność zapewniają wysoką wierność odtwarzania muzyki i zrozumiałość mowy.


AWC159 jest kompaktowym zestawem, 2-drożnym, z 15-calowym głośnikiem niskotonowym i współosiowym ciśnieniowym przetwornikiem wysokich częstotliwości.

Charakteryzuje się dyspersją 90 x 90 stopni i mocą 500 watów. AWC15LF, także o mocy 500 watów, to 15-calowy głośnik niskotonowy, przeznaczony do zastosowań zewnętrznych, tam gdzie wymagana jest zwiększona słyszalność niskich tonów. Oba głośniki mogą pracować w trybie niskoimpedancyjnym (8 omów), jak również w instalacjach wysokonapięciowych, 70V lub 100V, poprzez wbudowane 300-watowe, wieloodczepowe transformatory o niskim nasyceniu.


Wszystkie przetworniki mają wzmacniane Kevlarem membrany polimerowe o unikalnej konstrukcji, zaprojektowane tak, by zachować jak najniższy współczynnik zniekształceń przy najwyższych nawet poziomach głośności. Obudowy fabrycznie mają kolor jasnoszary lub czarny, ale można je malować, przystosowując ich wygląd do wymogów estetycznych.


Głośniki AWC są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych i wyposażone w 3-warstwowy grill, zabezpieczający przetworniki przed deszczem i wilgocią.


Wraz z głośnikami dostarczane są uchwyty montażowe. Stopień ochrony IP-56 i szerokie, wyrównane pasmo przenoszenia czynią JBL AWC głośnikami idealnymi do wykorzystania w instalacjach w takich miejscach jak tory wyścigowe, boiska szkolne, parki rozrywki, tereny targowe, lodowiska i kąpieliska, a także areny, obiekty użyteczności publicznej oraz wielu innych.

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+