Energy Star dla JBL Commercial

Energy Star dla JBL Commercial


Jak informuje Wikipedia: "Energy Star - międzynarodowy program mający na celu promowanie produktów energooszczędnych i zmniejszenie wydzielania gazów będących przyczyną efektu cieplarnianego. Energy Star zainicjowały w 1992 roku dwie instytucje: Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych. Od 1 lipca 2009 r. obowiązuje standard Energy Star 5.0".


Miło nam poinformować, że certyfikat Energy Star przyznany został ostatnio urządzeniom JBL Commercial - wzmacniaczom z serii CSA oraz amplimikserom CSMA. Seria CSA obejmuje na dzień dzisiejszy sześć modeli - po trzy jedno- i dwukanałowe, o mocy wyjściowej od 40 do 120 W na kanał.

Wszystkie są urządzeniami bezwentylatorowymi, mieszczącymi się w obudowach o szerokości połowy raka. Dzięki wbudowanym transformatorom każdy wzmacniacz CSA może zasilać wysokonapięciowe linie głośnikowe, w standardzie 70 lub 100V, a oprócz tego w pełni współpracuje z naściennymi panelami sterującymi JBL CSR-V.

W ramach serii CSMA dostępnych jest pięć modeli amplimikserów. Dwa z nich oferują cztery wejścia i po jednym wyjściu, pozostałe trzy wyposażone są natomiast w osiem wejść i dwa wyjścia. Mikser oferuje funkcje wyciszania, duckingu oraz możliwość podania zasilania fantomowego, a oprócz tego w modelach dwuwyjściowych dostępna jest funkcja konfigurowania komutacji wyjściowej. Pracą urządzeń można sterować zdalnie przy użyciu modułów CSR-V, komunikujących się z amplimikserami za pośrednictwem przewodów ethernetowych. Stopnie wzmacniające CSMA są pod względem konstrukcji tożsame z serią CSA.

Warto przypomnieć, że JBL Commercial to cała rodzina produktów, oprócz wzmacniaczy, mikserów i amplimikserów obejmująca głośniki - sufitowe i naścienne - mikrofony oraz panele sterowania.

Co gwarantuje certyfikat Energy Star, którym poszczycić się mogą nieliczne produkty konkurencyjne?

Przede wszystkim urządzenia opatrzone tym certyfikatem są tańsze w eksploatacji, co wynika z mniejszego poboru energii elektrycznej, a to z kolei pośrednio przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Ponadto zastosowanie urządzeń instalacyjnych ujętych w rejestrze Energy Star uprawnia do ubiegania się o uzyskanie innego certyfikatu - LEED. Certyfikat ów przyznawany jest projektom budowlanym, sporządzonym z uwzględnieniem "zielonych" standardów.

 

  • CSA-Z_1ch_front_stack_original
  • CSA-Z_2ch_front_stack_original
  • CSMA_4CH_Front_Stack_original
  • CSMA_Front_Stack_8CH_original
  • ESP-300x300


Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+