Czy wyobrażacie sobie konserwatorium na pustyni?

Czy wyobrażacie sobie konserwatorium na pustyni?

Czy wyobrażacie sobie konserwatorium na pustyni? Pewnie nie ... No, może nie na pustyni jako takiej, a w położonym na niej mieście Gilbert ...

... nieopodal Phoenix w stanie Arizona. CRAS, czyli Conservatory of Recording Arts and Sciences, to uczelnia działająca od 1980 roku, kształcąca studentów w zakresie realizacji i rejestracji dźwięku.

 

W ostatnim czasie władze uczelni podjęły decyzję o rozszerzeniu zakresu działalności o wydział broadcastowy. Aby zapewnić właściwe warunki nauczania CRAS zakupiła dwie konsolety Studer - Vista 9 oraz Vista 5 - a także dwa systemy odsłuchowe surround, każdy składający się z pięciu monitorów studyjnych JBL LSR6325 i subwoofera JBL LSR6312S.

 

Pierwsza z konsolet zainstalowana jest jako mikser stacjonarny, pracujący w studiu produkcyjnym, druga zaś pomaga uczyć studentów pracy realizatora w warunkach studia mobilnego. Oprócz tego studenci mogą korzystać z możliwości szkolenia online pod adresem StuderBroadcastAcademy.com, z użyciem oprogramowania Studer Virtual Vista.

"Nie uznajemy półśrodków, jeśli chodzi o technologię, ponieważ służymy swoim studentom i chcemy zapewnić im dokładny obraz pracy w branży, w jakiej działamy.
Wielu producentów oferuje obniżki cen dla szkół itp. i to jest bardzo fajne, ale my poszukiwaliśmy partnera edukacyjnego, współpraca z którym będzie korzystna zarówno dla niego samego, jak i dla naszych studentów.
W tym względzie Studer doskonale się sprawdził, wykazując pełne zrozumienie, że poszukujemy partnera mającego własną wizję"
- mówi Robert Brock, Digital Department Director w CRAS. 

"Kiedy byłem w siedzibie JBL w Northridge, Peter Chaikin (Professional Senior Manager, Recording & Broadcast w JBL Professional) pokazał nam monitory LSR6325, która bardzo przypadły nam do gustu.
Mają odpowiednią formę oraz wielkość i brzmią naprawdę świetnie. Gdy zaś połączy się je w system z subwooferem, żaden inny mu nie dorówna".
- dodaje

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+