Sylwia Grzeszczak Vi... co dobre...

Sylwia  Grzeszczak Vi... co dobre...
Sylwia Grzeszczak - wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka - swą muzyczną drogę życiową rozpoczęła już w wieku pięciu lat, występując w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola".

Później wystąpiła, z sukcesami, w wielu różnych konkursach, by w 2008 roku wydać swą debiutancką płytę ?Ona i On?. Obecnie znana jest już w całej Polsce, a w końcówce ubiegłego roku rozpoczęła wyjątkową trasę koncertową, zainaugurowaną 6 grudnia w hali Łuczniczka w Bydgoszczy, gdzie zjawiło się ponad 4 tysiące miłośników talentu Sylwii. Trasa zakończy się 8 marca w poznańskiej Arenie.

Od lipca 2012 roku z Sylwią współpracuje Oskar Tarczyński, początkowo jako monitorowiec, a od 2013 roku także jako realizator FOH. Miksy odsłuchowe i frontowe realizowane są na konsoletach Soundcraft Vi, które jako jedyne figurują w riderze artystki. Oskar od początku pracy na tych konsoletach ceni łatwość i szybkość ich obsługi, a oprócz nich także brzmienie oraz obecność procesorów Lexicon.

"Sylwia lubi mieć bardzo szeroki miks, z dużą ilością przestrzeni, i Lexicon daje mi ten komfort, że przy dużym poziomie pogłosu wokal nie chowa się z tyłu stwierdza. Zresztą i sama artystka mocno już "wsiąkła" w brzmienie Soundcrafta."

Realizując front i monitory podczas wspomnianej, ekskluzywnej trasy Sylwii Grzeszczak po największych halach w Polsce Oskar korzysta z konsolety Vi1. Sposób jej wykorzystania opisuje tak:

"Obecnie na koncertach wykorzystuję 64 kanały!!! Mamy 28 kanałów wejściowych plus efekty. Wszystkie kanały są zdublowane, na monitory wychodzą z innym eq, kompresją i bramką niż na front. Tak więc tory monitorowe to 28 wejść plus 4 FX (2 stereo). Kanały frontowe to 26 wejściowych (odpada klik i ambienty) plus 6 kanałów FX (3 stereo). Jeżeli zaś chodzi o tory monitorowe, to jest to 5 stereofonicznych do systemów IEM oraz 2 mono (subbas dla perkusisty i monitor dla technicznego).

I na koniec dodaje:

"Szczególnie przy takim graniu Soundcraft zwycięża... To jedyna konsoleta, na której widzisz wszystko na kanałach (eq, kompresor, bramkę itd.), na których aktualnie pracujesz, dzięki czemu jesteś w stanie zareagować i wykonać konkretne operacje zdecydowanie szybciej niż na innych konsoletach".

- Oskar Tarczyński, realizator FOH

 

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+