Menu

Regulamin promocji świątecznej

INFORMACJE I REGULAMIN PROMOCJI

Kup 2 x JBL 306P MkII lub 308P MkII i zgarnij słuchawki AKG K72 za darmo!

Jak to zrobić?

 1. Udostępnij ten post u siebie aby wszyscy go widzieli (Facebook/Instagram)
 2. Kup parę JBL 306 lub 308P MkII w jednym ze sklepów z poniższej listy
 3. Wyślij do sklepu info, że bierzesz udział w promocji i zrzutem ekranu pokazującym udostępnienie (share) na Facebooku lub Instagramie
 4. Dostajesz słuchawki!

Sklepy biorące udział w promocji:

 • Music Express - musicexpress.pl
 • Magnus - hurtowniamuzyczna.pl
 • Muzyczny.pl
 • Music Center Łodź - musiccenter.pl
 • Lighting Center - lightingcenter.pl
 • Rockman Szczecin - rockman.com.pl
 • Rockfan Olsztyn - rockfan.pl
 • Music99 - music99.pl
 • Lach & Lach - lachlach.pl
 • Czak Music - czakmusic.pl


5. Promocja trwa od 4.12.2018 do 18.12.2018 lub do wyczerpania zestawów promocyjnych

JBL seria LSR3 i LSR7 w studio GRAMMY

Jako organizacja stojąca za GRAMMY Awards, Recording Academy już od ponad 50 lat uhonorowuje szczególne osiągnięcia w dziedzinie fonografii.

W ramach przygotowań do 57 edycji Akademia wyposażyła pomieszczenia odsłuchowe w studyjne monitory
JBL Professional LSR3 oraz nowe LSR7 Series,
które posłużyły do odsłuchu podczas sesji eliminacyjnych.


Monitory zostały wykorzystane do zaprezentowania różnorodnych materiałów, od rocka, poprzez klasykę i jazz, po filmowe ścieżki dźwiękowe, przy czym w każdym przypadku wymagane były dokładność reprodukcji brzmienia, szeroki zakres dynamiki i szczegółowość obrazowania. System odsłuchowy miał jednocześnie gwarantować przyjemność ze słuchania przez długi czas, bez wywoływania uczucia zmęczenia u słuchających.

 

Innowacyjna technologia akustyczna, pierwotnie opracowana dla flagowego monitora referencyjnego JBL M2, czyli falowód Image Control, w monitorach serii 3 i 7 odpowiada za szczegółowe odwzorowanie obrazu dźwiękowego i neutralność odpowiedzi częstotliwościowej, co przekłada się na umożliwiając dokładną prezentację być odczuwane przez wszystkich słuchaczy w pokój.

"Falowód Image Control Waveguide odgrywa dużą rolę w uzyskaniu precyzji brzmieniowej i zapewnieniu właściwych doznań słuchowych w każdym środowisku odsłuchowym"

- powiedział Peter Chaikin, JBL Professional Sr. Recording and Broadcast Marketing.

 


Skonfigurowanie systemu odtwarzania dźwięku przestrzennego w sali konferencyjnej o wymiarach 16,5 x 9 metrów było szczególnie trudne.

 

Zastosowano tu siedem nowych monitorów referencyjnych JBL 708i Master Reference w konfiguracji 7.1, zasilanych przez jeden wzmacniacz Crown DCi 8300 i indywidualnie dostrojonych do odpowiedzi pomieszczenia przy użyciu procesora BSS Soundweb London BLU-800.

 

Z uwagi na bardzo szeroki zakres częstotliwości - od 35 Hz do 34 kHz - przetwarzanych przez monitory 708i zrezygnowano z użycia systemu zarządzania basem.

 

Za odtwarzanie efektów niskoczęstotliwościowych z kanału LFE odpowiadały dwa 12-calowe aktywne subwoofery Studio LSR6312SP. Na potrzeby odsłuchu materiałów w wielokanałowych formatach wysokiej rozdzielczości z Blu-Ray, DVD i SACD wykorzystano natomiast procesor dźwięku przestrzennego JBL Synthesis SDP45.

Soundcraft Vi1000

Mikser cyfrowy Soundcraft Vi1000 jest wyposażony we wszystkie przełomowe technologie oraz bogatą funkcjonalność, która jest dostępna w uznanych konsoletach serii Vi – teraz w jeszcze bardziej kompaktowej formie.

AKG baner

Oficjalny mikrofon międzynarodowych zawodów i konkursów beatboxingu.
Wyjątkowy projekt spełniający wymagania społeczności beatboxer'ów.

czytaj więcej

EON One

Wykorzystaj legendarne brzmienie JBL Professional liniowego systemu głośnikowego EON One podczas twojego występu, konferencji lub spotkania.

LX 7ii

LX7ii to nowa wersja naszej niezwykle popularnej konsolety 7-bus, wykonanej w najnowszej technologii Soundcraft'a.

 
Z okazji 30-lecia istnienia firmy,  jej współzałożyciel i dyrektor techniczny Graham Blyth, opracował¸ nowe przedwzmacniacze mikrofonowe i 4-pasmowe korektory, oferujące  niezwykłą czystość dźwięku. Nazwaliśmy je GB30.
Zbudowane na bazie technologii znanej z serii profesjonalnych konsolet  Soundcraft MH, GB30l sprawiły, że LX7ii ma wyjątkowo dynamiczne brzmienie i  praktycznie niewykrywalne szumy.

Oczywiście wszystkie "stare" zalety LX7 są tutaj. W tym:
 • wyjścia bezpośrednie na kanałach do zapisu wielośladowego,
 • zasilanie Phantom 48V,
 • tłumiki 100 mm
 • do wyboru 16, 24 lub 32 kanały.

Właściwości

Mikser LX7ii łączy w sobie zasadnicze zalety mikserów nagłośnieniowych Soundcraft z podstawowymi możliwościami nagraniowym, mieszcząc się w zwartej obudowie, wystarczająco lekkiej dla jednej osoby; równie łatwe jak przenoszenie jest również konfigurowanie go i użytkowanie.

Mikser ten jest szczególnie dogodny dla wielu zastosowań w obiektach takich, jak niewielkie sale, czy centra użytku publicznego; wyjścia bezpośrednie z kanałów wejściowych czynią go szczególnie przydatnym dla zespołów muzycznych, które mogą go wykorzystywać zarówno na estradzie, jak i w studiu nagraniowym.
Mikser jest produkowany w wersjach 16, 24 i 32 kanałowej, które zawierają łącznie odpowiednio do 24, 32 i 40 wejść, z liczbą oddzielnych szyn wyjściowych nie mniejszą, niż 13, wliczając w to wyjście główne, 4 grupy, dedykowane wyjście mono dla dodatkowych grup głośnikowych, jak również 6 wysyłkowych wyjść Aux.

W zależności od wersji obudowy, miksery te są wyposażone odpowiednio w 8, 16, lub 24 wyjścia bezpośrednie.
Symetryczne wejścia mikrofonowe LX7ii wyposażone są w nowe przedwzmacniacze mikrofonowe Soundcraft GB30, nie posiadające tłumika wstępnego i zapewniające wzmocnienie 60 dB oraz zapas poziomu 22 dB. Każde z wejść posiada 4-pasmowy korektor parametryczny z przestrajanymi pasmami środkowymi. Wyłącznik korektora i filtr górnoprzepustowy o nachyleniu 18 dB/okt. udostępniają dodatkowe możliwości w trudniejszych obiektach, a sześć wysyłek Aux może być w każdym kanale przełączanych parami na prace sprzed i zza tłumika, co daje do dyspozycji cztery wysyłki sprzed tłumika i sześć zza tłumika. Pozwala to na stosowanie LX7ii zarówno dla realizowania odsłuch?w, jak i w sytuacjach, w których jest konieczne stosowanie większej liczby procesorów efektów.

Sekcja grup LX7ii zawiera dwa kolejne wejścia stereo ? z korekcją i wysyłkami Aux, pozwalające na podłączanie instrumentów elektronicznych lub urządzeń odtwarzających. Wszystkie cztery grupy mogą być kierowane na wyjście główne i posiadają precyzyjne, 12-segmentowe wskaźniki linijkowe, jak również punkty insertowe. Sześć sum wysyłek wyposażonych jest w regulatory obrotowe i odsłuch AFL.
W sekcji głównej istnieją funkcje zleceniowe, obejmujące wszystkie wysyłki sprzed tłumika i wyjście główne. Zasilanie fantomowe jest włączane grupami po cztery, a do podawania podkładu muzycznego przed koncertem można wykorzystać specjalne wejście dla dwuśladu. Za pomocą specjalnego przycisku można podać sygnał z tego wejścia na wyjście główne, bez przerywania przygotowań miksera do koncertu. Sygnał z wyjścia głównego można podawać również na wyjście mono, jeśli istnieje potrzeba użycia takiego sygnału.

LX7ii posiada solidną, stalową ramę z wbudowanym zasilaczem sieciowym oraz całkowicie metalowe, profesjonalne gniazda i złącza umieszczone na tylnej ściance. Wszystkie wejścia i wyjścia są symetryczne.
Mikser może być używany do wielu zastosowań, jak nagłaśnianie koncertów muzycznych, małych sal, obiektów publicznych, świątyń, jak również do nagrań koncertowych i studyjnych.

 

Profesjonalny sprzet, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajda Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego z największych producentów w branży audio.
Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii w produktach takich marek jak: JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.
Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy tez szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Działamy kompleksowo, bo wiemy, ze tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Kontakt

ESS-Audio

ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: biuro@essaudio.pl

Instalacje i projekt nagłosnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełna instalacja systemów nagłośnienia.
Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.
Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.
Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji.
Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i lharmonii.
Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.
Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Dane firmy

ESS-Audio

NIP: 118-179-21-22
BDO: 000010648
REGON: 140161594
XIV Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009
Wysokość kapitału zakładowego 200 000,00 zł

Polityka prywatności

© 2018. Wsparcie techniczne Allweb