EON One

Zespolony, liniowy system nagłośnieniowy

EON One

Vi2000

Genetycznie doskonała

Vi2000

Si Impact

Zadaj cios!

Si Impact

K872

Referencyjnye słuchawki K872

K872

Muzyka filmowa? Tylko na monitorach JBL M2!

Muzyka filmowa? Tylko na monitorach JBL  M2!
Znajdujące się w Nowym Jorku Studio DiMenna Center for Classical Music, dedykowane do nagrań przede wszystkim muzyki klasycznej, w większych i mniejszych składach, dokonało inwestycji w nowy system odsłuchowy 5.1, składający się z trzech monitorów referencyjnych JBL M2, jako kanały frontowe, oraz dwóch monitorów 7 Series Master Reference. System został już wykorzystany podczas licznych nagrań, w tym soundtracków filmowych, m.in. do filmu "Hail, Caesar!" braci Coen.

 

DiMenna Center dysponuje salą nagraniową o doskonałej akustyce, zoptymalizowanej pod kątem nagrań orkiestrowych. Budowę systemu odsłuchowego, opartego na monitorach JBL, doradzili specjaliści z Audiosmith Digital Solutions. Współzałożyciel Audiosmith, Lawrence Manchester, zdobywca nagród GRAMMY i producent oraz realizator ścieżek dźwiękowych do ponad 85 filmów, jest zdeklarowanym zwolennikiem tych głośników. Po raz pierwszy spotkał się z nimi w studiu innego topowego producenta Franka Filipettiego w 2006 roku.

"Kiedy usłyszałem zestaw demo M2 u Franka, wprost powaliło mnie odwzorowanie detali i potęga basu. Od tego momentu nie mogłem się doczekać, kiedy będę mógł sam je wypróbować"

- mówi Manchester.

"Rozpoczynając współpracę z DiMenna Center wiedziałem, że monitory M2 będą kluczowym elementem wyposażenia reżyserki, a model LSR708i okazał się tak doskonały, że pokochaliśmy go od pierwszej chwili. Zastosowane w tych monitorach falowody Image Control Waveguide to fantastyczne rozwiązanie technologiczne, niesamowicie pogłębiające doznania i przyjemność z odsłuchu. Zgodność brzmienia miksu w studiu i poza nim jest elementem, który decyduje o tym, czy monitory są dobre. W przypadku produkcji muzyki filmowej jej twórca musi mieć możliwość dokładnego usłyszenia tego, co zostało zarejestrowane, a monitory M2 i LSR708i zapewniają niesamowity wręcz poziom szczegółowości i precyzji brzmienia".


Ostatnim elementem systemu odsłuchowego 5.1 jest subwoofer JBL S2S-EX, zaś napęd całości stanowią trzy wzmacniacze Crown I-Tech 5000HD oraz po jednym Crown DCi 2|300N oraz Crown DCi 2|1250N. W reżyserce pracują ponadto dwa kolejne monitory LSR708i jako odsłuch stereo bliskiego pola.

 

  • m2_back_r
  • m2_front_grilloff_r
  • m2_front_r

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+