EON One

Zespolony, liniowy system nagłośnieniowy

EON One

Vi2000

Genetycznie doskonała

Vi2000

Si Impact

Zadaj cios!

Si Impact

K872

Referencyjnye słuchawki K872

K872

50 finał Super Bowl z JBL VerTec!

50 finał Super Bowl z JBL VerTec!

Do obsługi historycznego pięćdziesiątego finału Super Bowl, który odbył się na stadionie Leviego w Santa Clara, sprzęt nagłośnieniowy po raz kolejny dostarczyła firma ATK Audiotek.

Wykorzystany został specjalnie zaprojektowany system audio, złożony z modułów głośnikowych line-array JBL VerTec?. Imprezę otworzył występ chóru amerykańskich sił zbrojnych z utworem "America the Beautiful", zaś po nim wystąpiła Lady Gaga, która zaśpiewała "Star Spangled Banner". Podczas przerwy, w trakcie tzw. Halftime Show, na scenie pojawili się Coldplay oraz goście specjalni, Beyonce, Mark Ronson i Bruno Mars.


Na trybunach zasiadło około 68.500 widzów, nie licząc stref specjalnych i VIP. Wydarzenie transmitowane było przez CBS, a także w Internecie, na witrynie CBSSports.com. Oglądalność sięgnęła niemal 112 mln widzów, co czyni Super Bowl 50 trzecim wśród najchętniej oglądanych programów w całej historii amerykańskiej telewizji.


Aby mieć całkowitą pewność, że system audio spełni wszystkie wymagania i oczekiwania techniczne imprezy, ATK rozlokował go na 18 wózkach, a na każdym znalazły się cztery do pięciu modułów VT4889 - w sumie 84 - i dwa subwoofery VT4880A z dwoma 18-calowymi głośnikami, w sumie 36.

"Projektowanie systemu zostało zakończone miesiąc temu? mówi Mikael Stewart, wiceprezes ds. wydarzeń specjalnych w ATK Audiotek. ?Mieliśmy do dyspozycji bardzo krótkie okno czasowe, kiedy mogliśmy wejść na stadion, by skonfigurować system audio, nastroić go i przygotować do obsługi tego wydarzenia. Patrick Baltzell, który pełnił funkcję realizatora FOH podczas Halftime Show, ma bardzo duże doświadczenie w pracy z tymi systemami - miksował 18 ostatnich SUPER BOWL, i to doświadczenie dało nam pewność, że wszystko przebiegnie tak, jak tego oczekiwaliśmy".
"Podczas realizacji tak ogromnych imprez na żywo trzeba mieć pewność, że sprzęt, którego używasz, sprawi się dokładnie tak, jak zaplanowałeś? dodaje Stewart. ?Tu nie ma miejsca na błędy. Dlatego właśnie stawiamy na głośniki JBL; dają one gwarancję doskonałej jakości dźwięku, jakiej tego typu wydarzenia wymagają".

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+