EON One

Zespolony, liniowy system nagłośnieniowy

EON One

Vi2000

Genetycznie doskonała

Vi2000

Si Impact

Zadaj cios!

Si Impact

K872

Referencyjnye słuchawki K872

K872

Nowości dbxPro CT2, CT3, DI1, DIDJ

Nowości dbxPro CT2, CT3, DI1, DIDJ

Firmy rentalowe i nagłośnieniowe to nie tylko ogromne grona systemów line array, amp racki czy konsolety. Bardzo przydatne są także drobne narzędzia i urządzenia, często niedoceniane, a przez niektórych pogardliwie nazywane "garmażerką". Pewnie da się bez nich żyć, ale z nimi to życie staje się o wiele wygodniejsze. W ofercie firmy dbx pojawiły się ostatnio cztery urządzenia, które można zaliczyć do tej grupy tzw. "przydasiek".

 

Są to: DI1 - monofoniczny di-box aktywny, DIDJ - pasywny di-box stereo, oraz testery do kabli - CT-2 i CT-3.


DI1 to kompaktowy, wysokiej jakości di-box, idealny do zastosowań zarówno scenicznych, jak i studyjnych. Wyposażony jest w złącza wejściowe XLR i jack 1/4", zaś wyjście ma postać gniazda XLR. Sygnał na wejściu można stłumić za pomocą wbudowanego tłumika o 20 lub 40 dB; impedancja wejściowa wynosi 250, zaś wyjściowa 600 omów. Możliwe jest także odcięcie masy sygnałowej i podanie napięcia fantomowego od +18 do +48V. Za zasilanie DI1 odpowiada bateria 9-woltowa. Obudowa urządzenia wykonana jest z metalu, co gwarantuje jego trwałość i odporność na bezpardonowe traktowanie.Nazwa DJDI może być nieco myląca i wskazywać, iż jest to jakiś specjalny di-box dla DJ-ów. Otóż nie. Jest to uniwersalny, dwukanałowy di-box pasywny na scenę i do studia, z transformatorową izolacją układów we/wy. DJDI oferuje wejścia wyłącznie w postaci gniazd TS 1/4" i wyjścia XLR. Tłumik wejściowy z płynną regulacją pozwala przytemperować zbyt ognisty sygnał, a przełącznik umieszczony po przeciwnej stronie obudowy odłączyć masę sygnałową od masy urządzenia.


Kable - szczególnie używane na estradzie, gdzie są rutynowo rozwijane i zwijane, deptane i zaginane - mają to do siebie, że lubią psuć się częściej niż inne elementy wyposażenia. A uszkodzony przewód może być (jakkolwiek wcale nie musi to być on) przyczyną różnych problemów, od przydźwięków i "siania", po kompletny zanik sygnału. Aby wykluczyć winę tego czy innego przewodu, najlepiej jest użyć stosownego urządzenia, takiego jak tester dbx CT-2 lub CT-3.

 

Model CT-2 pozwala testować przewody zakończone wtykami Speaker Twist, XLR (męskie i żeńskie), RCA, BNC, 5-pinowe DIN (MIDI), DMX (5-pinowe) TRS i TS 1/4" i bananowymi, i to niekoniecznie takimi samymi na obu końcach kabla. Oprócz tego CT-2 daje możliwość skontrolowania stanu baterii. Małe, a cieszy.

 

Model CT-3 jest bardziej rozbudowany. Oprócz wymienionych wyżej, można za jego pomocą sprawdzić sprawność skrętki z wtykami RJ45, kable z wtykami TRS i TS 1/8", zaś dzięki modułowej budowie urządzenie pozwala też skontrolować stan kabli w instalacjach. Do tego CT-3 wyposażono w generator sygnałów testowych.

 

Galeria

  • CT-2
  • CT-3
  • DI1
  • DJDI

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+