EON One

Zespolony, liniowy system nagłośnieniowy

EON One

Vi2000

Genetycznie doskonała

Vi2000

Si Impact

Zadaj cios!

Si Impact

K872

Referencyjnye słuchawki K872

K872

MikroLite - nowa seria mikrofonów AKG

MikroLite - nowa seria mikrofonów AKG

MicroLite to nowa seria miniaturowych mikrofonów referencyjnych AKG, oferujących niesamowitą jakość dźwięku i trwałość, lecz w małej, dyskretnej obudowie.

Są one idealne do zastosowań telewizyjnych, teatralnych i konferencyjnych.

Seria składa się z mikrofonu krawatowego, nausznego i nagłownego, z których wszystkie zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania. W wyniku szeroko zakrojonych prac konstrukcyjnych mikrofony MicroLite cechują się ponadto szeroką kompatybilnością, doskonałą odpornością na wilgoć i ochroną EMC.

 

"Nowe mikrofony AKG MicroLite są malutkie, ale sygnał, jaki wytwarzają, jest przeciwieństwem ich rozmiarów" - powiedział Karam Kaul, Dyrektor Marketingu AKG.

"Wiele czasu i uwagi poświęciliśmy każdemu etapowi projektu, nie koncentrując się wyłącznie na jakości dźwięku. Od uchwytów nausznych i nagłownych, których kształt użytkownicy mogą łatwo dostosować do własnych preferencji, po wielowarstwowe zabezpieczenie przed wilgocią, mikrofony te zapewniają doskonałą wydajność w najbardziej nawet wymagających aplikacjach".


LC81 MD jest najmniejszym kardioidalnym mikrofonem typu lavalier na rynku. Ma średnicę 4,8 mm, długość 10 mm i waży 2 g. Czuła kapsuła mikrofonu przetwarza szeroki zakres częstotliwości i zapewnia elastyczność w uzyskaniu najlepszego dźwięku ze źródła. LC81 MD dostępny w czterech wariantach kolorystycznych.

 

LC82 MD to także mikrofon krawatowy, lecz o charakterystyce dookolnej. Cechuje się  o średnicą 3 mm i długością 6,5 mm, co czyni go jednym z najmniejszych mikrofonów tego typu na świecie. Idealny do musicali, teatrów, kościołów, a także zastosowania w transmisjach telewizyjnych i produkcjach wielkoformatowych LC82 MD daje pewność, że ??ani wilgoć, ani makijaż wykonawcy nie spowoduje tłumienia dźwięku. Podobnie jak MD LC81, model LC82 MD także dostępny jest w czterech kolorach.

 


Podobne do ich odpowiedników krawatowych, nauszne mikrofony MD EC81 i EC82 MD doskonale sprawdzają się we współpracy z systemami bezprzewodowymi. Przeznaczone są do zastosowań teatralnych, muzycznych, koncertowych i konferencyjnych. Każdy mikrofon wyposażony jest w elastyczny uchwyt nauszny i wysięgnik o regulowanej długości, co gwarantuje pełen komfort użytkowania. Do wyboru są dwie kapsuły - kardioidalna (EC81 MD) i dookolna (EC82 MD). EC82 MD cechuje się ponadto wzmocnioną ochroną przed wilgocią. Oba modele są dostępne w dwóch kolorach.

 


Dla tych, którzy preferują jeszcze bardziej stabilne dopasowanie, przeznaczone są mikrofony nagłowne - dookolny HC81 MD i kardioidalny HC82 MC. Każdy z nich jest dostępny w dwóch kolorach, a HC82 MC zapewnia zwiększoną ochronę przed wilgocią.


Wszystkie mikrofony MicroLite wyposażone są w kabel ze złączem MicroDot, kompatybilnym z wieloma różnymi typami złącz, w tym również wszystkich głównych producentów systemów bezprzewodowych.

To daje szerokie możliwości zastosowania mikrofonów MicroLite w różnych konfiguracjach sprzętowych i łatwego zoptymalizowania systemu. Są również wspaniałym uzupełnieniem systemów bezprzewodowych AKG, takich jak DMS800.


Dla serii MicroLite dostępne są ponadto różnego rodzaju akcesoria, w tym siatki ochronne, piankowe osłony przeciwwietrzne, zasilacze fantomowe, klipsy krawatowe, a także nakładki chroniące przed działaniem potu i makijażu.

 

Więcej informacji na temat produktów AKG można znaleźć na www.akg.com/pro

 

Galeria

  • HC_81_MD_earhook_cardioid_beige
  • ec81md
  • lc81md
  • lc82md
  • mda1-7adapterconnector_ec_hc

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+