EON One

Zespolony, liniowy system nagłośnieniowy

EON One

Vi2000

Genetycznie doskonała

Vi2000

Si Impact

Zadaj cios!

Si Impact

K872

Referencyjnye słuchawki K872

K872

Nowe modele wzmacniaczy rodziny DriveCore

Nowe modele wzmacniaczy rodziny DriveCore

W ofercie Crown Audio pojawiły się trzy nowe modele wzmacniaczy rodziny DriveCore Install (DCi) Network - DCi 4|2400N, DCi 2|2400N oraz DCi 2|1250N.

Wszystkie zbudowane są na bazie technologii DriveCore Harmana, która gwarantuje uzyskanie dużych mocy i wysokiej efektywności, a zarazem zachowanie kompaktowej formy urządzeń i wszechstronne możliwości sterowania za pośrednictwem sieci.

"Te nowe wzmacniacze dopełniają naszą serię DCi Network, występując w konfiguracjach, które nie były dotąd dostępne - w tym 2- i 4-kanałowej, po 2.400 W na kanał"

- mówi Dan Saenz, Business Segment Manager, Crown Audio.

"Wprowadzenie tych nowych modeli do oferty oznacza, że Crown jest obecnie w stanie zaoferować kompletny wybór wzmacniaczy DCi Network dla każdej objętej siecią instalacji, od małych świątyń, restauracji, barów czy sklepów, po wielkie rozproszone instalacje, wymagające wielu kanałów o wysokiej mocy".

 

Modele DCi 4|2400N i DCi 2|2400N dostarczają 1.900 watów na kanał przy obciążeniu impedancją 8 omów, 2.400 watów przy impedancji 4-omowej, zaś dla 2-omowej wynosi ona 2.100 W. Są to gwarantowane wartości minimalne - oznacza to, że wzmacniacze Crown DCi mogą generować taką moc przez czas dłuższy niż jakakolwiek konstrukcja konkurencyjna.

 

Oprócz tego mogą pracować w trybie wysokoimpedancyjnym, zasilając linie głośnikowe napięciem 70Vrms lub 100Vrms w instalacjach rozproszonych, bez konieczności użycia transformatorów dopasowujących.

 

Seria wzmacniaczy Crown DCi Network oferuje też kompleksowe możliwości monitorowania i sterowania za pośrednictwem sieci Ethernet. Urządzenia są kompatybilne z oprogramowaniem HARMAN HiQnet Audio Architect HARMAN pracującym w oparciu o protokół TCP/IP. Wszystkie też komunikują się z cyfrową magistralą BLU-Link, zdolną do przesyłania 256 kanałów za pomocą standardowego kabla Cat5e na odległość do ponad 300 metrów pomiędzy urządzeniami.

Wzmacniacze wyposażone są w ekskluzywny zasilacz uniwersalny z funkcją PFC, zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną moc i wydajną pracę w każdym miejscu świata. Uniwersalne wejście AC akceptuje napięcia 100 - 240 V AC, 50 / 60Hz (+/- 10%), a system chłodzenia wzmacniaczy skupia strumień powietrza tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, minimalizując poziom generowanego ciepła i hałasu.

 

Crown DCi Network to seria powstała z myślą o pracy w najbardziej wymagających warunkach i objęta jest w pełni zbywalną 3-letnią gwarancją.

 

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+