EON One

Zespolony, liniowy system nagłośnieniowy

EON One

Vi2000

Genetycznie doskonała

Vi2000

Si Impact

Zadaj cios!

Si Impact

K872

Referencyjnye słuchawki K872

K872

JBL Intellivox HP-DS370. Nowy model w serii.

JBL Intellivox HP-DS370. Nowy model w serii.

JBL Professional wprowadził na rynek nowy model w serii Intellivox, HP-DS370. Jest to kolumna głośnikowa z aktywnym kształtowaniem wiązki dźwiękowej, cechująca się wysoką efektywnością oraz niezrównaną precyzją kontroli kierunkowości w tej kategorii urządzeń. HP-DS370 ma wysokość 3,7 metra, skuteczność do 108 dB w odległości 30 metrów, a odpowiedź częstotliwościowa sięga 18kHz.

 

Dyspersja pozioma wynosi 100 stopni, zaś typowy zasięg to 50 metrów, co oznacza, że pojedynczą kolumną można nagłośnić powierzchnię około 2.150 metrów kwadratowych!


HP-DS370 jest nowoczesnym potomkiem klasycznego modelu Intellivox DS1608, czyli pierwszej dostępnej w sprzedaży kolumny głośnikowej o wysokiej mocy, z funkcją kształtowania wiązki dźwięku. HP-DS370 z zewnątrz przypomina DS1608, ale na tym podobieństwa się kończą.

Cała elektronika urządzenia umieszczona jest obecnie wewnątrz obudowy i składa się m.in. z wysokowydajnego zasilacza, procesora DSP oraz wzmacniacza klasy D.

Nowo zaprojektowane podzespoły elektroniczne sprawiają zaś, że zużycie energii, a tym samym koszty eksploatacji, zostało znacznie zredukowane.

Gdy powiążemy to z faktem, że HP-DS370 ma klasę odporności IP 55, nie powinno nikogo dziwić, że model ten bardzo szybko wzbudził zainteresowanie i staje się hitem wśród integratorów systemów i klientów.


W obudowie HP-DS370 znajduje się 14 głośników o średnicy 6,5 cala, rozmieszczonych zgodnie z opatentowanym algorytmem JBL Intellivox, plus dwa współosiowo zamontowane  1-calowe przetworniki ciśnieniowe, rozszerzające przetwarzane pasmo. Proces formowania wiązki dźwiękowej DDS pozwala zdefiniować złożony, trójwymiarowy kształt obszaru pokrycia, wykorzystując do tego celu wyspecjalizowane algorytmy mapowania.

W rezultacie DDS gwarantuje uzyskanie nie tylko wyrównanego poziomu SPL w całej nagłaśnianej przestrzeni, ale też spójności brzmieniowej.

 

"Już od chwili wprowadzenia głośników z technologią kształtowania wiązki dźwiękowej na rynek, co miało miejsce w 1999 roku, kolumny Intellivox są wybierane jako wyjątkowo skuteczne rozwiązanie problemów ze zrozumiałością mowy, a także jako nagłośnienie muzyczne w przestrzeniach o bardzo wysokim poziomie pogłosu.
Wysokoefektywne kolumny głośnikowe Intellivox można dziś spotkać w najrozmaitszych miejscach, od dworców kolejowych po opery."
- stwierdza Nick Screen Dyrektor Sprzedaży Intellivox, JBL Professional.

"HP-DS370 łączy doskonałość brzmieniową, bezkonkurencyjną precyzję sterowania kierunkowością oraz równomierność SPL w całym obszarze pokrycia z niskimi kosztami eksploatacji, co czyni go idealnym rozwiązaniem, gdy priorytet mają jakość dźwięku i ogólny koszt systemu".

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+