EON One

Zespolony, liniowy system nagłośnieniowy

EON One

Vi2000

Genetycznie doskonała

Vi2000

Si Impact

Zadaj cios!

Si Impact

K872

Referencyjnye słuchawki K872

K872

JBL Professional Control 60PS/T

JBL Professional Control 60PS/T

Kolejną nowinką od Harmana, jaką zaprezentowano podczas InfoComm 2014, jest subwoofer JBL Professional Control 60PS/T, wchodzący w skład serii zwieszanych głośników instalacyjnych Control Contractor 60.

Control 60PS/T wyposażony został we wbudowaną zwrotnicę pasywną, pozwalającą na przyłączenie czterech głośników satelitarnych.


Przetwarza moc do 150 watów, gwarantując przy tym niski poziom zniekształceń. Polipropylenowa membrana o średnicy 8 cali i długim skoku zawieszona jest na resorze z kauczuku butylowego, które to tworzywo cechuje się wysoką trwałością i zapewnia skuteczne tłumienie, co przekłada się na precyzję pracy przetwornika.

 

Cewka o średnicy 2 cali nawinięta jest na karkas z włókna szklanego, dzięki czemu pozostaje odporna na oddziaływanie wysokiej temperatury, skutecznie daje sobie radę z przetwarzaniem transjentów i zachowuje stabilność parametrów nawet w przypadku zasilania głośnika dużą mocą i w trudnych warunkach pracy.

Control 60PS / T może pracować samodzielnie lub pospołu z innymi subwooferami, przyłączonymi do tej samej linii głośnikowej, przy czym pasmo doprowadzanego sygnału może być ograniczane wstępnie lub przy użyciu wbudowanego w 60PS/T pasywnego filtru dolnoprzepustowego 125 Hz.

100-watowy wieloodczepowy transformator szerokopasmowy o niskim nasyceniu pozwala na pracę 60PS/T w ramach rozproszonego systemu nagłośnieniowego z liniami wysokonapięciowymi 70V/100V, zaś po jego ominięciu subwoofer z powodzeniem można zasilać z 8-omowego wyjścia głośnikowego dowolnego wzmacniacza.

 

Złącze przelotowe w subwooferze pozwala skierować sygnał pełnopasmowy do dalszych głośników lub do kolejnego subwoofera współpracującego z oddzielnymi głośnikami satelitarnymi. Gumowe osłony każdego złącza zapewniają ochronę terminali, zaś opcjonalna pokrywa MTC-PC60 zapewnia dodatkową ochronę subwoofera i jego złącz w przypadku instalacji zewnętrznej.

"Seria Control 60 znalazła zastosowanie w instalacjach w różnego rodzaju miejscach, w tym w restauracjach, sklepach, kawiarniach, klubach muzycznych, barach, lokalach rozrywkowych i wielu innych, gdzie muzyka musi być odtwarzana z najwyższą jakością" - powiedział Rick Kamlet, Senior Manager działu Commercial Audio w JBL Professional.

"Subwoofer Control 60PS/T poszerza zakres możliwych zastosowań serii Control 60 i daje projektantom i integratorom systemów audio jeszcze szersze możliwości w zakresie planowania konfiguracji".

 

Czytaj więcej o Control 60PS/T na stronie www.JBLPro.pl

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+